2023.12.01

„Diamenty Innowacji” dla leasingu online od PKO Leasing i PKO Banku Polskiego

  • "Diamenty Innowacji” to przyznawane przez Executive Club nagrody dla liderów biznesu, których działania są innowacyjne i wyznaczają kierunki rozwoju swoich branż.
  • Kapituła konkursu doceniła PKO Leasing za wdrożenie unikatowej oferty dla klientów PKO Banku Polskiego, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą,  którzy w serwisie iPKO, całkowicie online, mogą podpisać umowę leasingową na zakup samochodu.
  • Wyróżnienie w konkursie „Diamenty Innowacji” to kolejna statuetka dla PKO Leasing w 2023 roku za cyfrowy rozwój firmy.

 

Wykorzystanie cyfrowych rozwiązań do obsługi klienta to dla PKO Leasing od kilku lat jeden z głównych priorytetów. Firma sukcesywnie wprowadza kolejne usługi wykorzystujące nowoczesne narzędzia, by ułatwić klientom efektywne zarządzanie ich biznesem oraz zwiększyć dostępność leasingu online wszędzie tam, gdzie przedsiębiorcy podejmują decyzje biznesowe. Przyznane przez Executive Club wyróżnienie w kategorii „Innowacja Roku: Finanse” jest docenieniem pierwszego na rynku bankowo-finansowym rozwiązania umożliwiającego uzyskanie leasingu online na nowe i używane samochody za pośrednictwem bankowości elektronicznej, w szybkim i prostym procesie.

 

Kapituła konkursu „Diamenty Innowacyjności” zwróciła szczególną uwagę na przygotowaną przez PKO Leasing i PKO Bank Polski ofertę finansowania zakupu samochodów dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, która wprowadziła usługi Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego na kolejny poziom, łącząc w jednym miejscu system bankowy i leasingowy. Klienci firmowi banku mogą korzystać z oferty uproszczonego leasingu na nowe i używane samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 tony. To unikatowe rozwiązanie, dostępne w serwisach internetowych oraz aplikacjach mobilnych PKO Banku Polskiego, pozwala na finansowanie leasingiem aktywów w oparciu o intuicyjny i bezpieczny proces realizowany w pełni online.

 

- Nowe technologie dają nam ogromne możliwości, dlatego z dużym zaangażowaniem rozwijamy w PKO Leasing kolejne cyfrowe usługi z myślą o nieustannie zmieniającym się środowisku biznesowym i potrzebach naszych klientów. Wyróżnienie w konkursie „Diamenty Innowacji” ogromnie nas cieszy, ponieważ jest docenieniem naszej wspólnej pracy jako Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego w zapewnieniu najlepszych usług dla naszych klientów na miarę cyfrowych czasów – mówi Anna Wiśniewska, dyrektor Departamentu Produktów i Procesów w PKO Leasing.

 

- Systematyczne wprowadzamy nowe usługi dla firm, wspierając naszych klientów w finansowaniu ich potrzeb i efektywnym zarządzaniu biznesem. Dlatego wspólnie z PKO Leasing zadbaliśmy, aby finansowanie leasingowe samochodu dla naszych klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą było proste, wygodne i w pełni online. Cieszymy się, że klienci doceniają to rozwiązanie – od czasu wdrożenia leasingu online wartość zawartych umów wynosi już 15,7 mln zł – mówi Radosław Hutnik, dyrektor Pionu Transformacji Bankowości Korporacyjnej i Przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim.

 

„Diamenty Innowacji” to konkurs organizowany przez Executive Club. Służy on popularyzacji innowacyjności w wielu branżach oraz wsparciu rozwoju polskiej myśli innowacyjnej. Wyróżnienia przyznawane są w dziewięciu kategoriach, zaś laureatów wyłaniają niezależni eksperci, którzy wchodzą w skład kapituły konkursowej.

 

Więcej informacji: Prosto i online - leasing samochodów dla jednoosobowych firm w PKO Banku Polskim | Biuro Prasowe PKO Leasing S.A.

 

 

 

 

 

 


Załączniki

Diamenty Innowacji Nagroda

Diamenty Innowacji Nagroda

Diamenty Innowacji_Nagroda.jpg

Kontakt dla mediów

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Zarejestruj się, aby otrzymywać komunikaty prasowe na swoją skrzynkę e-mail.

Kontakt dla mediów

Ewelina Kaska Ekspert ds. PR PKO Leasing ewelina.kaska@pkoleasing.pl